Online Koçluk

adımadım

Kişisel gelişimin günümüzdeki durumu:


 • Kurumsal firmalarda, yöneticilik basamaklarını tırmanma eğilimleri farklı olmakla beraber, görevinde yükselecek çalışanlar, kişilerin öngörülü olması, yöneticilik ve liderlik becerileri ile belirlenmektedir.
 • Bu becerilerin başında günümüzde Koçluk gelmektedir. Özellikle bankalar ve büyük firmalar çalışanlarına katkıda bulunacak olan koç-yöneticileri işe almakta ve kilit noktalarda konumlamaktadır.
 • Kişisel gelişim sadece kurumsal şirketlerde değil, KOBİ’ler ve bireysel ticaret yapanlar için de önem arz etmektedir. Hepimizin hedefleri var ve bu hedeflere ulaşmanın en kolay ve kazançlı yolu koçluk ve diğer kişisel gelişim yöntemleridir.
 • Bu yüzden Kişisel gelişim, uzmanlar tarafından, geleceğin en iyi on mesleğinden birisi olarak gösterilmektedir.
 • Kişisel gelişim bu kadar önemli olmakla beraber, önündeki en büyük engel eğitim ve hizmete ulaşmaktı. Bu eğitimler ve uzman koçlar sadece büyük şehirlerde var, eğitim zamanları çok esnek değil ve katılım için ciddi zaman ayırmak gerekmekteydi. Siz işinizden bir hafta izin alsanız bile, günlük 8 er saatlik kamp şeklindeki bir haftalık eğitimlerde yöntemleri öğrenmeniz zor olmaktaydı. Yeteri kadar uygulama yapamadığınızdan eğitim bir süre sonra unutulmakta ve hayatınıza geçemesi neredeyse imkansız bir hal almaktaydı.

Kişisel Gelişim Online olarak duruma nasıl bakıyoruz?


Teknolojiyi etkin kullanarak, kişisel gelişimin önündeki bütün engelleri kaldırmak mümkün olmalıydı. Bunu yapmanın bir yolunu bulmalıydık. Uzun süren araştırmalarımız ve denemelerimiz neticesinde hedefimizin büyük bir kısmını gerçekleştirmiş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

İnterneti etkin olarak kullanıyori internet üzerinden eğitimler veriyor, seanslar yapıyoruz. İnternet, hayatımızı kolaylaştıaran harika bir hizmet. İnternet güvenliğinin sağlanmasıyla beraber, uçak biletinden evimizdeki tüketim maddelerini bile internet vasıtasıyla almatayız. Bunu bir üst noktaya taşıyarak, kişisel gelişime zaman ayıramayanları bir noktada toparlayıp, pıratik ve çözüme yönelik eğitimler ve hizmetler vermekteyiz.

Bu sayede, daha esnek zamanlarda, daha ekonomik, daha ulaşılabilir, daha konforlu ve daha hayata geçirilebilir eğitim ve hizmetler veriyoruz.

Eğitimlerimize güveniyoruz. Bir kere tanıştığınızda asla vazgeçemeyecek, evinizde keyifli öğrenerek gelişeceksiniz. İnternetin, eğitimde yeterli olmayacağını düşünen arkadaşlarımız için ise %100 para iadeli eğitimler vermekteyiz.

Eğitim ve hizmet almak için neye ihtiyacınız var?


 • Bilgisayar, tablet bilgisayar ya da akıllı telefon
  (en az 1gb Ram belleğe sahip),
 • Webcam (dahili kamera yoksa)
 • 3G, DSL, ADSL ya da kablolu internet bağlantısı.
 • Yüksek ses kalitesi için, mikrofonlu kulaklık.
 • Sessiz bir ortam.

Sonuç olarak


Kişisel Gelişiminizin Önündeki bütün engelleri kaldırmak için Kişisel Gelişm Online olarak, çok çalışıyor ve  gerekli her şeyi ayağınıza kadar getiriyoruz. Siz bir adım atarak gelişecek misiniz, yoksa gelişmemek için daha bahaneler bulacak mısınız?